Ako si môžem kúpiť VIP členstvo?

Ak chcete zobraziť dostupné ponuky VIP členstva, prihláste sa do svojho účtu a vyberte možnosť "Staňte sa VIP členom". Vyberte ponuku, o ktorú máte záujem a kliknite na položku Pokračovať.

Platba kreditnou kartou

 • Zadajte svoje údaje a kliknite na tlačidlo Kúpiť.

  Predplatné si môžete zakúpiť s kreditnými kartami Visa, Visa Electron, MasterCard alebo Maestro.

Platba prostredníctvom služby PayPal

 • Vyberte položku Platba prostredníctvom služby PayPal a kliknite na tlačidlo Pokračovať.

  Budete presmerovaný na webovú stránku PayPal. Budete vyzvaní, aby ste sa prihlásili na svoj osobný účet PayPal a potvrdili platbu.

Internet banking

 • Vyberiete možnosť: platba prevodom/TrustPay a opäť kliknete na "Ďalej". Vyberte zo zoznamu svoju banku a kliknite na "Ďalší". Ak sa v zozname nenachádza Vaša banka, vyberte zo zoznamu "Slovenskú sporiteľňu" a kliknite na "Ďalší".

 • Po rozkliknutí sa Vám zobrazia potrebné platobné informácie:

  > číslo účtu, na ktoré zašlete platbu
  > suma
  > 10 miestne číslo označené ako „Variabilný symbol“, ktoré je pri platbe nutné uviesť do Poznámky pre prijímateľa – číslo vždy začína na 35 alebo 43... (Toto číslo je veľmi dôležité, bez neho nie je možné platbu priradiť).

UPOZORNENIE

 • Ak sa rozhodnete zaplatiť prevodom z účtu alebo priamym vkladom v banke, venujte zvýšenú pozornosť správnemu zadaniu variabilného symbolu (referenčná informácia pre prijímateľa). Je kriticky dôležité zadať variabilný symbol správne. Variabilný symbol je jednorazový. Nepoužívajte ho opakovane.Každá nová platba musí mať nový jedinečný variabilný symbol. Prosím, uistite sa pri zadaní platby, že sa variabilný symbol začína na 43... a má desať cifier.

 • Platobné údaje sú jednorazové, je možné ich použiť iba na jednu platbu.

Výška VIP členstva závisí od dĺžky trvania zmluvy, ktorú si vyberiete, a od dostupných ponúk v čase nákupu.

Viac informácií o spôsoboch platby a procese platby nájdete v našich Obchodných podmienkach.