Ako môžem kontaktovať navrhnutého partnera?

Dokonca aj jednoduchá návšteva profilu umožní, aby Váš navrhnutý partner vedel, že ste prejavili záujem. Ak by ste však chceli urobiť ďalší krok, môžete vyskúšať nasledujúce možnosti:

  • Odoslanie osobnej správy - Predstavte sa navrhnutému partnerovi a povedzte mu trochu viac o sebe. Použite tlačidlo „Napísať správu“ v partnerovom profile alebo v prehľade návrhov na hlavnej stránke.

  • Odoslať úsmev - Môžete poslať úsmev ako pozdrav alebo jednoducho ako vyjadrenie svojho záujmu. Úsmev môžete odoslať pomocou okrúhleho zeleného tlačidla s úsmevom priamo z profilu partnera alebo z prehľadu návrhov partnerov na domovskej stránke.

  • Označte informáciu v profile alebo fotku pomocou „Páči sa mi“ – Ak sa Vám páči fotografia alebo niektorý z výrokov v partnerovom profile kliknite/ťuknite na tlačidlo s palcom hore.

  • Odoslať žiadosť o fotku - Ak niektorý používateľ nemá nahratú profilovú fotografiu, použite funkciu „Požiadať o fotografiu“. Keď partner nahrá svoju fotografiu do svojho profilu, budeme Vás o tom informovať e-mailom.

 Ak pošlete túto žiadosť partnerovi, dostane upozornenie o tom, aby si nahral fotografiu a Vaša žiadosť sa mu zobrazí medzi jeho Správami. Ak odstránite partnera z Vášho  prehľadu, vymaže sa takisto Vaša žiadosť o fotku.