Ako môžem kontaktovať navrhnutého partnera?

Dokonca aj jednoduchá návšteva profilu umožní, aby Váš navrhnutý partner vedel, že ste prejavili záujem. Ak by ste však chceli urobiť ďalší krok, môžete vyskúšať nasledujúce možnosti:

  • Odoslanie osobnej správy - Predstavte sa navrhnutému partnerovi a povedzte mu trochu viac o sebe. Použite tlačidlo „Napísať správu“ v partnerovom profile alebo v prehľade návrhov na hlavnej stránke.

  • Odoslať úsmev - Môžete poslať úsmev ako pozdrav alebo jednoducho ako vyjadrenie svojho záujmu. Úsmev môžete odoslať pomocou okrúhleho zeleného tlačidla s úsmevom priamo z profilu partnera alebo z prehľadu návrhov partnerov na domovskej stránke.

  • Komentár alebo funkcia “Páči sa mi” - Komentár ku textu alebo ku fotografii môžete pridať, ak kliknete na ikonku bubliny správy. Do zobrazeného poľa zadajte svoju poznámku a klknite na Ok. Ak sa Vám páči fotografia alebo niektorý z výrokov v partnerovom profile, použite funkciu „Páči sa mi“. Táto funkcia sa aktivuje prostredníctvom okrúhleho zeleného tlačidla s obrázkom zdvihnutého palca, ktorý nájdete pri každej fotografii či texte v profile navrhnutého partnera.

  • Odoslať žiadosť o fotku - Ak niektorý používateľ nemá nahratú profilovú fotografiu, použite funkciu „Požiadať o fotografiu“. Keď partner nahrá svoju fotografiu do svojho profilu, budeme Vás o tom informovať e-mailom.

 Ak pošlete túto žiadosť partnerovi, dostane upozornenie o tom, aby si nahral fotografiu a Vaša žiadosť sa mu zobrazí medzi jeho Správami. Ak odstránite partnera z Vášho  prehľadu, vymaže sa takisto Vaša žiadosť o fotku.