Ako môžem zvýšiť svoje šance, aby ma kontaktovalo viac ľudí?

Dokončite svoj profil na 100% vrátane Vašich záujmov.

Váš profil bude zaujímavejší a zvýši sa pravdepodobnosť, že ostatní členovia Vás budú kontaktovať. Predstavte si, ak dostanete nový návrh partnera  a jeho profil je prázdny. Zaujala by Vás takáto osoba a chceli by ste s ňou nadviazať kontakt?

Venujte pozornosť interpunkcii a pravopisu.

Nepoužívajte CAPS a text, ktorý sa používa pri písaní správ (skratky, emotikony atď.). Dobre napísaný profil môže byť silným dôkazom toho, že to s hľadaním partnera myslíte vážne.

Pridajte do svojej galérie až 24 fotiek.

Ľudia proste majú radi fotografie. Uistite sa, že Vaša profilová fotografia je urobená za dobrého osvetlenia a že ste jasne viditeľní. Ak máte profilovú fotografiu, máte až  8x väčšiu šancu, že Vás partneri budú kontaktovať.

Začnite kontakt s Vašimi navrhnutými partnermi.

Vašich navrhnutých partnerov určite poteší, že ste prejavili záujem. Prejavením iniciatívy zvýšite pravdepodobnosť spätnej väzby, aj keď je to len úsmev alebo návšteva profilu. Aktívne sa pridáte do zoznamu "Návrhy partnerov".

Nenechajte sa odradiť, ak nedostanete odpoveď. Niektorí členovia sa neprihlasujú každý deň alebo ešte nemajú VIP členstvo.

Buďte aktívni a zakúpte si VIP členstvo.

Prihlasujte sa na svoj profil denne a využívajte všetky výhody VIP členstva. VIP členovia sú navrhovaní častejšie ako používatelia so základným/bezplatným členstvom.  Budete tiež môcť odosielať a čítať správy. To ukáže Vašim návrhom, že naozaj hľadáte vážny vzťah.